Понеділок 27 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Українська БібліяУкраїнська Біблія


158


Опис

Пропоную вам ознайомитися з додатком "Українська Біблія" для платформи Android. Це додаток, який надає легкий доступ до віршів, розділів та книг Біблії. Ви зможете швидко знайти потрібні вам стихи, а також переглянути розділи та книги.

Додаток також пропонує плани читання, де ви можете обрати один із кількох варіантів: 30, 45, 60, 90, 180 або 365 днів. Це дозволяє вам планувати і систематично прочитувати Біблію протягом бажаного періоду часу. Деякі плани читання доступні безкоштовно, а інші є платними та доступними у платній версії додатку.

Окрім того, в недавньому оновленні була додана нова функція - теми. Ви зможете прочитати підбірку віршів з більш ніж 100 різних тем, які знайшли відображення в Біблії. Це дозволяє вам зосередитися на конкретних аспектах духовного зростання та знайти відповідні стихи.

Також в додатку є функція "Продовжити читання", яка дозволяє вам продовжити читати з останнього прочитаного вірша одним дотиком. Це зручно, якщо ви були на певному місці в Біблії та хочете продовжити з того самого місця пізніше.

Загалом, додаток "Українська Біблія" є зручним інструментом для читання та вивчення Біблії на вашому Android-пристрої. Ви зможете легко знайти потрібні стихи, використовувати плани читання та відкривати нові теми для роздумів.
Подивіться ще цікаве