Понеділок 27 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Додаток "Суперкнига"Додаток "Суперкнига"


106


Опис

Додаток "Суперкнига" є навчальним і розважальним додатком, спрямованим на навчання дітей біблійним історіям та цінностям через відео, ігри та інші віртуальні ресурси. Основна мета цього додатку - навчати дітей історіям та цінностям, які містяться в Біблії, та робити це цікаво та взаємодійно.

Додаток містить розділи та уроки, присвячені різним біблійним героям та історіям. Кожен урок розповідає історію певного біблійного персонажа та вивчає важливі моральні та релігійні істини через цю історію. Наприклад:

  1. Урок 1 "Давид: на що здатна молодша дитина": Цей урок розповідає про Давида, який переміг велетня Голіафа завдяки своїй вірі та відваги. Діти дізнаються про важливість віри та відваги в житті.

  2. Урок 2 "Ісак, син Авраама": Урок розглядає історію Ісака та його відносини з Богом. Діти вивчають, як важливо довіряти Богу та слухати Його вказівки.

  3. Урок 3 "Ісус: дитина, яка змінила світ": У цьому уроці діти дізнаються про життя та діяльність Ісуса Христа та важливість Його послання для світу.

Ці уроки мають відеоматеріали, які візуалізують біблійні історії, що робить їх більш доступними для дітей. Додаток також містить ігри та вікторини, які допомагають закріплювати знання та розвивати навички.

"Суперкнига" дає можливість батькам та вчителям використовувати ці ресурси для навчання біблійних історій та цінностей в дистанційному форматі, а також для проведення обговорень та дискусій з дітьми.
Подивіться ще цікаве