Понеділок 27 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

БПІХ Біблія Переклад I.ХоменкоБПІХ Біблія Переклад I.Хоменко


167


Опис

Біблія Переклад І. Хоменка (БПІХ) - це приложение, створене з метою евангелізації, яке надає можливість глибоко осмислити значення Біблії в перекладі Івана Хоменка.

Особливості додатка:

  1. Перегляд тексту: Ви можете зручно переглядати текст Біблії за структурними розділами і використовувати закладки, щоб відзначити важливі частини або пасажі, до яких ви збираєтеся повернутися пізніше.

  2. Офлайн режим: Приложение дозволяє вам читати Біблію в автономному режимі, що означає, що ви можете мати доступ до тексту навіть без підключення до Інтернету. Це зручно, коли ви знаходитесь в місці з обмеженим або відсутнім Інтернет-з'єднанням.

  3. Функція пошуку: Ви можете швидко знаходити будь-яке слово або фразу в тексті Біблії за допомогою функції пошуку. Це дозволяє вам знайти конкретні пасажі або створити зв'язок між різними частинами Біблії.

  4. Відсутність реклами: Додаток не містить рекламних матеріалів, що забезпечує комфортне і невідволікаюче читання Біблії.

Завантажте додаток Біблія Переклад І. Хоменка і глибше пізнайте Святе Письмо. Це ідеальний інструмент для вивчення та дослідження Божого Слова без зайвих відволікань.
Подивіться ще цікаве