Четвер 13 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Три пастки, яких слід уникати під час побачень

Для християн завжди було складно зрозуміти, як жити святим життям у несвятій культурі. Схоже, що особливо складно для пар, що зустрічаються, зрозуміти, як поводитися так, щоб не співвідноситися з цим світом, але перетворюватися оновленням свого розуму. Протягом останніх шести років я спілкувався з багатьма студентами коледжу, які, наскільки я можу судити, ходять з Господом і прагнуть святості, але, як тільки вони починають зустрічатися, схоже, що вони піддаються сексуальному гріху.

Чому так відбувається? На це є багато причин, але три небезпеки, яких варто уникати.

Поводитися як нехристияни

Це має здаватися настільки очевидним, що про це навіть не варто згадувати, крім того, що це є з Біблії. Я виявив, що більшість християн, які борються із сексуальним гріхом, не знають, що означають слова Павла в 1 Фессалонікійцям 4:3-5. Цей уривок варто прочитати:

«Бо воля Божа є ваше освячення, щоб ви утримувалися від розпусти; щоб кожен з вас умів дотримуватися своєї посудини у святості та честі, а не в пристрасті похоті, як і язичники, які не знають Бога...»

Зверніть особливу увагу на п'ятий вірш: Павло говорить про те, що коли ви піддаєтеся пожадливості, ви поводитеся як нехристиянин. Тому реальність така: коли ви чините гріхи, пов'язані з сексом, ви поводитеся так, ніби не знаєте Ісуса . Ви християнин? Якщо так, навіщо вам навмисно поводитися так, ніби ви не християнин?

Поводитися по-дитячому

Подібно маленьким дітям, ми часто віддаємо перевагу негайному задоволенню зараз замість того більшого, що може здійснитися пізніше . Чекати складно. Більше того, навіщо чекати, якщо я можу отримати те, що хочу зараз ? Ах так, тому що хтось, який має наді мною владу, сказав мені ні . І Його ім'я – Бог. Але як нам не подобається, коли ми не отримуємо те, чого хочемо, і коли хочемо!

Так само, як і у випадку батька з дитиною, Бог знає краще, ніж ми, і Він бажає нам блага навіть більше, ніж ми самі. Коли я кажу своєму синові не бігати дорогою, це не для того, щоб позбавити його радості, а для того, щоб збільшити та продовжити її. Коли Бог зберігає секс для шлюбу і заохочує самовладання, це не тому, що Він ханжа і вбивця радості, але тому, що Він любить Батько.

Поводитися самовпевнено

Нам часто подобається грати з вогнем та розсувати кордони. Давайте проведемо бліц-тест:

Питання: Чи може людина нести вогонь за пазухою так, щоб її одяг не спалахнув?
Відповідь: Ні.

Питання: Чи може людина ходити гарячим вугіллям так, щоб не обпалити ноги?
Відповідь: Ні.

Пригоди можуть бути веселими і обіцяючими нагороду, але гріховні пригоди завжди ведуть до смерті. Бог створив наші тіла для сексуального задоволення і Він бажає, щоб ми насолоджувалися цим, але є межі, яким ми повинні підкорятися. Вогонь у каміні гарний і приємний, але винесіть його за межі встановленого для нього місця, і ви спалите весь свій будинок.

Ми часто занадто високої думки про себе. Я не завжди чую це, але часто бачу, як це втілюється в життя: люди думають, що вони є винятком з правил. Деякі люди дійсно думають, що вони можуть грати з вогнем і не обпектися. Тому вони вважають, що їм не потрібні чітко визначені межі чи регулярна підзвітність. Там, де інші зазнають поразки, вони переконані, що досягнуть успіху.

Ви не настільки круті, як думаєте, і хоча спікер на вашому випускному, мабуть, сказав вам, що ви — особливі, ви, безперечно, не є винятком із правил Писання. Світ каже, що нам не потрібні межі, і ми можемо самі про себе подбати. У Приповістей 14:16 сказано зовсім інше: «Мудрий боїться і віддаляється від зла, а дурний дратівливий і самовпевнений» .

Скористайтеся порадою Лекре (Lecrae, американський репер-християнин – прим. пров.):

«Якщо ти чекаєш, щоб залишитися наодинці на побаченні,
щоб зрозуміти, що ж поганого пізньої ночі...
Вже занадто пізно, чи не так? Ти знову був упійманий,
І ти знову повернувся до гріха, і здається, що ти ніколи не зможеш подолати це».

Висновок

Справа ось у чому: ви не виняток, винятком є ​​лише Христос. Тому давайте покаємося у своїх сексуальних гріхах, у дитинстві та самовпевненості, і шукатимемо того, щоб прославляти Бога нашими тілами, живучи і ходячи на побачення як ті, хто був викуплений Його кров'ю.

19.10.2023

Життя християнської молоді: прагнення принципам Божого Царства

Християнська молодь прагне жити за принципами Євангелія і дотримуватися Божих заповідей. Вони шукають істину і свою життєву мету в Богові, і намагаються жити відповідно до Його волі.

У сучасному суспільстві молодь часто стикається з різними спокусами та спокусами, які відволікають їх від Божих принципів. Однією з таких спокус є тілесне життя, яке стає все більш поширеним у ...

Молодіжне служіння: Як молоді християни можуть служити у своїх церквах і спільнотах, включаючи організацію молодіжних заходів, служіння нужденним та проповідь євангелії.

Молодіжна служба – це важлива частина життя церкви, де молоді християни можуть виявити свої дари та таланти, а також служити Богу та своїм братам і сестрам. У цій статті ми розглянемо, як молоді християни можуть служити у своїх церквах і спільнотах, включаючи організацію молодіжних заходів, служіння нужденним та проповідь євангелії.

Насамперед молоді християни можуть організовувати моло...

Як ментально бути готовим до подружнього життя

Як зрозуміти, що людина готова до шлюбу? Якщо ви перебуваєте в такому періоді життя, коли задаються цим питанням, пропоную кілька пунктів для роздумів.

Коли я озираюсь на сучасну культуру, я бачу багато хлопчиків, які думають, що вони чоловіки, але дозріти по-справжньому вони ще не встигли. Справжня зрілість настає тоді, коли людина буде готова не тільки зустрічатися з кимось, а й під...

Чому молитва важлива, як покращити своє молитовне життя, і як молитися навчально.

Молитва - це спосіб зв'язку з Богом, який відкриває перед нами можливість висловити свої потреби, подяку та покаяння. Для молодого християнина молитва є невід'ємною частиною його духовного життя, і варто навчитися молитися наставительно, щоб поліпшити своє молитовне життя.

  1. Важливість молитви

Молитва - це спосіб відкрити серце Богу та побачити світ інакше. Це дає м...

Десять способів невдало одружитися

Мабуть, усі знають милу романтичну комедію "Як втратити хлопця за десять днів" із Кейт Хадсон і Метью МакКонахі у головних ролях, тому переповідати не буду. Але для тих, хто все ж не в курсі, суть така: журналістка заради статті повинна продемонструвати на практиці типові помилки дівчат, які призводять до того, що хлопці втікають і роблять так, щоб їх більше не знайшли.

...

Як християнська молодь може впоратися із пробудженням любові?

Це питання, яке займає розум багатьох батьків і духовних наставників, адже вони знають, що ці почуття можуть призвести до небажаних наслідків, якщо вони не контролюватимуться.

По-перше, християнська молодь повинна розуміти, що любов – це не лише фізичний потяг, а й духовний. Кохання – це стан душі, коли ти готовий жертвувати собою заради іншої людини. Тому, перш...

Про шлюб і сімейне життя

Відомо, що навіть через декілька років після непорожніх стосунків з іноземцями під час міжнародних фестивалів і спортивних олімпіад, наші українські жінки народжували дітей, які не були схожі ні на батька, ні на матір, але були схожі на іноземця. Існують випадки, коли за гріхи матері страждали їхні доньки, які народжували дітей, подібних до іноземця, хоча вони ніколи не мали фізичного контакту ...

Ідеальний вибір супутника життя

У більшості з нас на момент дорослішання сформовано ідеальний образ людини, яку хотілося б любити, з ким хотілося б створити сім'ю, виховувати дітей. На основі свого життєвого досвіду люди самі вирішують для с...

Посібник з листування з протилежною статтю

Нет нічого зручніше листування онлайн.

Пальцем проводиш екраном і відправляєш слова підбадьорення другу, нагадування колегі або любовне послання чоловікові.

Найдивовижніше – я вже не пам'ятаю часу, коли не було таких повідомлень.

Останні 20 років стали справжньою революцією у суспільстві. Смартфони, соціальні мережі, інші технологічні досягнення – м...

Як зрозуміти, що ця людина — «та сама»?

Якщо ви неодружені або перебуваєте на етапі побачень, швидше за все, вам спадало на думку таке запитання:

«Як дізнатися, чи це «та сама, для мене» людина?»

У Книзі Буття написано: «Але для людини не знайшлося помічника, подібного до нього».

Це слово " подібний " визначається як " сумісний ". Адам шукав когось ...