Неділя 03 Березень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Три пастки, яких слід уникати під час побачень

Для християн завжди було складно зрозуміти, як жити святим життям у несвятій культурі. Схоже, що особливо складно для пар, що зустрічаються, зрозуміти, як поводитися так, щоб не співвідноситися з цим світом, але перетворюватися оновленням свого розуму. Протягом останніх шести років я спілкувався з багатьма студентами коледжу, які, наскільки я можу судити, ходять з Господом і прагнуть святості, але, як тільки вони починають зустрічатися, схоже, що вони піддаються сексуальному гріху.

Чому так відбувається? На це є багато причин, але три небезпеки, яких варто уникати.

Поводитися як нехристияни

Це має здаватися настільки очевидним, що про це навіть не варто згадувати, крім того, що це є з Біблії. Я виявив, що більшість християн, які борються із сексуальним гріхом, не знають, що означають слова Павла в 1 Фессалонікійцям 4:3-5. Цей уривок варто прочитати:

«Бо воля Божа є ваше освячення, щоб ви утримувалися від розпусти; щоб кожен з вас умів дотримуватися своєї посудини у святості та честі, а не в пристрасті похоті, як і язичники, які не знають Бога...»

Зверніть особливу увагу на п'ятий вірш: Павло говорить про те, що коли ви піддаєтеся пожадливості, ви поводитеся як нехристиянин. Тому реальність така: коли ви чините гріхи, пов'язані з сексом, ви поводитеся так, ніби не знаєте Ісуса . Ви християнин? Якщо так, навіщо вам навмисно поводитися так, ніби ви не християнин?

Поводитися по-дитячому

Подібно маленьким дітям, ми часто віддаємо перевагу негайному задоволенню зараз замість того більшого, що може здійснитися пізніше . Чекати складно. Більше того, навіщо чекати, якщо я можу отримати те, що хочу зараз ? Ах так, тому що хтось, який має наді мною владу, сказав мені ні . І Його ім'я – Бог. Але як нам не подобається, коли ми не отримуємо те, чого хочемо, і коли хочемо!

Так само, як і у випадку батька з дитиною, Бог знає краще, ніж ми, і Він бажає нам блага навіть більше, ніж ми самі. Коли я кажу своєму синові не бігати дорогою, це не для того, щоб позбавити його радості, а для того, щоб збільшити та продовжити її. Коли Бог зберігає секс для шлюбу і заохочує самовладання, це не тому, що Він ханжа і вбивця радості, але тому, що Він любить Батько.

Поводитися самовпевнено

Нам часто подобається грати з вогнем та розсувати кордони. Давайте проведемо бліц-тест:

Питання: Чи може людина нести вогонь за пазухою так, щоб її одяг не спалахнув?
Відповідь: Ні.

Питання: Чи може людина ходити гарячим вугіллям так, щоб не обпалити ноги?
Відповідь: Ні.

Пригоди можуть бути веселими і обіцяючими нагороду, але гріховні пригоди завжди ведуть до смерті. Бог створив наші тіла для сексуального задоволення і Він бажає, щоб ми насолоджувалися цим, але є межі, яким ми повинні підкорятися. Вогонь у каміні гарний і приємний, але винесіть його за межі встановленого для нього місця, і ви спалите весь свій будинок.

Ми часто занадто високої думки про себе. Я не завжди чую це, але часто бачу, як це втілюється в життя: люди думають, що вони є винятком з правил. Деякі люди дійсно думають, що вони можуть грати з вогнем і не обпектися. Тому вони вважають, що їм не потрібні чітко визначені межі чи регулярна підзвітність. Там, де інші зазнають поразки, вони переконані, що досягнуть успіху.

Ви не настільки круті, як думаєте, і хоча спікер на вашому випускному, мабуть, сказав вам, що ви — особливі, ви, безперечно, не є винятком із правил Писання. Світ каже, що нам не потрібні межі, і ми можемо самі про себе подбати. У Приповістей 14:16 сказано зовсім інше: «Мудрий боїться і віддаляється від зла, а дурний дратівливий і самовпевнений» .

Скористайтеся порадою Лекре (Lecrae, американський репер-християнин – прим. пров.):

«Якщо ти чекаєш, щоб залишитися наодинці на побаченні,
щоб зрозуміти, що ж поганого пізньої ночі...
Вже занадто пізно, чи не так? Ти знову був упійманий,
І ти знову повернувся до гріха, і здається, що ти ніколи не зможеш подолати це».

Висновок

Справа ось у чому: ви не виняток, винятком є ​​лише Христос. Тому давайте покаємося у своїх сексуальних гріхах, у дитинстві та самовпевненості, і шукатимемо того, щоб прославляти Бога нашими тілами, живучи і ходячи на побачення як ті, хто був викуплений Його кров'ю.

19.10.2023

Якщо не хочеться інтимної близькості, заміж не можна?

У світі кожен тип сексуальної орієнтації отримує свій ярлик. У рубрику «Запитай у Джона Пайпера» надійшов анонімний лист від якоїсь 26-річної слухачки, яка, як і багато хто, мислить подібними ярликами. Ось що вона пише:

«Здрастуйте, пасторе Джоне. Що Ви думаєте про асексуальних людей – людей, які не хочуть інтимної близькості з будь-ким? Мені здається, я із так...

Як ментально бути готовим до подружнього життя

Як зрозуміти, що людина готова до шлюбу? Якщо ви перебуваєте в такому періоді життя, коли задаються цим питанням, пропоную кілька пунктів для роздумів.

Коли я озираюсь на сучасну культуру, я бачу багато хлопчиків, які думають, що вони чоловіки, але дозріти по-справжньому вони ще не встигли. Справжня зрілість настає тоді, коли людина буде готова не тільки зустрічатися з кимось, а й під...

Ідеальний вибір супутника життя

У більшості з нас на момент дорослішання сформовано ідеальний образ людини, яку хотілося б любити, з ким хотілося б створити сім'ю, виховувати дітей. На основі свого життєвого досвіду люди самі вирішують для с...

Як зрозуміти, що ця людина — «та сама»?

Якщо ви неодружені або перебуваєте на етапі побачень, швидше за все, вам спадало на думку таке запитання:

«Як дізнатися, чи це «та сама, для мене» людина?»

У Книзі Буття написано: «Але для людини не знайшлося помічника, подібного до нього».

Це слово " подібний " визначається як " сумісний ". Адам шукав когось ...

Шляхи до піднесеного християнського життя в юності

Юнацький вік – це період життя, коли молоді люди починають звільнятися від батьківського піклування та шукати своє місце у суспільстві. Але, як і будь-який перехідний етап, він може бути заповнений проблемами та складнощами. Одним із таких викликів може бути боротьба з поривами та прагненнями, які можуть вириватися назовні з вулканічною силою. Ці пориви можуть призвести до ...

Посібник з листування з протилежною статтю

Нет нічого зручніше листування онлайн.

Пальцем проводиш екраном і відправляєш слова підбадьорення другу, нагадування колегі або любовне послання чоловікові.

Найдивовижніше – я вже не пам'ятаю часу, коли не було таких повідомлень.

Останні 20 років стали справжньою революцією у суспільстві. Смартфони, соціальні мережі, інші технологічні досягнення – м...

Ізучення Біблії: Як створити здорову звичку читання Біблії та як застосовувати її в житті молодого християнина

Ізучення Біблії - це важлива складова частина християнської духовності. Біблія містить в собі найважливіші історії, настанови та поради для нашого життя. Проте, не кожен християнин має здорову звичку читання Біблії та застосування її в своєму житті. У цій статті ми поділимось кількома порадами, як створити звичку читання Біблії та як застосувати її в житті молодого християнина.

  • Р...

Виклики та можливості для християнської молоді у сучасному світі

Християнська молодь у сучасному світі стикається з безліччю викликів та можливостей. З одного боку, сучасний світ пропонує молодим людям величезний вибір та безліч можливостей для зростання, розвитку та професійної реалізації. З іншого боку, світ також насичений спокусами, небезпеками та потенційними пастками, які можуть відволікти молодих людей від Божого шляху.

Одним із г...

Десять способів невдало одружитися

Мабуть, усі знають милу романтичну комедію "Як втратити хлопця за десять днів" із Кейт Хадсон і Метью МакКонахі у головних ролях, тому переповідати не буду. Але для тих, хто все ж не в курсі, суть така: журналістка заради статті повинна продемонструвати на практиці типові помилки дівчат, які призводять до того, що хлопці втікають і роблять так, щоб їх більше не знайшли.

...

Християнський спосіб життя: Як застосовувати християнські цінності у повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення

Християнські цінності - це не просто слова, а певний спосіб життя, який має відображення в усіх сферах нашого буття. Якщо ми хочемо дійсно жити за Божими принципами, то ми повинні застосовувати ці принципи у нашому повсякденному житті, включаючи відносини, фінанси та моральні рішення.

Одним з головних принципів християнського життя є любов до Бога та до ближнього свого. Це означає, що м...