Вівторок 18 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

ПРИТЧА Язик за зубами

Якось поскаржився один чоловік мудрецю:

— Усі кажуть, що я не вмію тримати язика за зубами, навіть називають кляузником. Чесно кажучи, я багато лихословив у своєму житті. Як мені тепер виправити всі необдумані слова? Мудрець сказав:

— Візьми перову перину, піднімися на найвищий дах і розвій пір'я за вітром. Після повертайся до мене, я чекатиму на тебе.

Людина миттю зробила все, що велів старець. Задоволений, він прибіг назад і спитав: — Ну, тепер я все виправив?

- Ні, - відповів мудрець, - це була лише частина завдання. А тепер іди і збери все пір'я до одного.

Чоловік здивовано подивився на старця і зрозумів, що той дав йому добрий урок на майбутнє.

Найбідніші чи найбагатші?

Ніколи не забуду Великдень 1964 року. Мені тоді було 14 років, молодшій сестрі Осі – 12, а старшій, Дарлін – 16. Ми жили з мамою, і всі четверо непогано навчилися задовольнятися малим. Батько помер п'ять років тому, залишивши матір із сімома дітьми і зовсім без засобів для існування. До 1964 старші сестри вийшли заміж, а брати поїхали з дому.
За місяць до Великод...

ВЕЛИКЕ ПИТАННЯ

«Коли я дивлюся на небеса Твої — справа Твоїх пальців,
на місяць і зірки, які Ти поставив, то що є людина,
що Ти пам'ятаєш її, і син людський, що Ти відвідуєш
його?» (Пс. 8: 4, 5).
Артур Шопенгауер, німецький письменник, вважається філософом-песимістом. Справді, його твори просякнуті безвихіддю та гіркотою.
Розповідають, що одного разу він си...

Урожай

Один заможний селянин мав багато полів із гарною землею. Він працював старанно, але зерно все ж таки не росло так добре, як на полі бідного селянина, що знаходився поряд з його полем. Багатий селянин дивувався цьому і запитав свого бідного сусіда, що той робить, щоб на його піщаній землі все так добре росло, як він обробляє землю? Бідолашний селянин відповів:
- Любий сусід, ...

Віка

- Коли у мами та тата народилася Віка, вони жили зі своїми трьома родичами в одній кімнаті. У квартирі було ще дві кімнати, але в них мешкали інші родини.
Колись до революції прадід Вікі був власником всього цього двоповерхового будинку, в якому було цілих десять квартир. Але після революції будинок у нього відібрали, і залишили лише одну квартиру в напівпідвальному приміщенні....

Подяка може бути різною

Одна людина відчувала себе дуже зобов'язаною Господу Богу, оскільки щасливо врятувалася від небезпеки, яка загрожувала її життю. Він запитав свого друга, що йому зробити, щоб віддячити Богу належним чином. У відповідь той розповів йому таку історію.

Чоловік усім серцем любив жінку та просив її вийти за нього заміж. Але в неї були зовсім інші плани. І ось одного ра...

Хто має вухо чути, нехай чує

Хто має вухо чути, нехай чує, що Дух говорить церквам
Улюблені діти Божі, брати і сестри Церкви Божої у Христі Ісусі: благодать і мир вам від Бога Отця нашого та Господа нашого Ісуса Помазаника.

Великий Бог, Творець неба та землі, створив Собі народ в ім'я Своє. Народ великий та сильний. Сам Бог прийшов до нас і вселився в наші серця, у нас, і ми сильні Його силою, вел...

Благодать та справи

Апостол Павло в цьому вірші має на увазі, що благодать і діла діаметрально протилежні одна одній. Вони можуть взаємодіяти друг з одним.

Інакше кажучи, благодать і відносини - взаємовиключні поняття. Якщо проявляється одне, інше проявитися неспроможна.

Керуючись справами, ми опиняємось поза сферою благодаті. А приймаючи благодать, ми вже не потребуємо підкріп...

Є на Небі Місто

Ці слова так сповнені любов'ю і ніжністю до нас, немічних людей, покликаних Господом, обмитих і зцілених Його жертвою!
Це місце на Небі приготовлене для нас, спасених милістю Божою
. на зустріч з Господом і з близькими нам душами.Там
, у цьому Небесному Місті, мене чекає моя сестра Томочка.Її

життєвий шлях був нелегким.Обман і розчарування в житті, важке сімейне життя....

КЛЮЧ ДО УСПІХУ

«Чи ти бачив людину спритну у своїй справі? Він
стоятиме перед царями, він не стоятиме перед простими»
(Прип. 22:29).
Ми живемо в епоху, коли все існує у варіанті "light". Передбачається, що успіху можна досягти легко і швидко. У минулому залишилися ідеї про необхідність докладати зусиль і наполегливо працювати.
Більшість людей забувають, що досягн...

Радість покаяння

Покаяння, за словами апостола Петра, є першим кроком, який має зробити людина для примирення з Богом (Дії 2:38). Але яким важким є цей крок! Зате скільки радощів він приносить! - Не менше, ніж перший крок дитини, бо сказано в Слові Божому, що на небесах буває велика радість про грішника, що кається. Якщо так, тобто. радіють небеса, а це означає всі небожителі: Ангели, А...