Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Перемога Христа над смертю

Сьогодні я хотів би поговорити з вами про те, як Ісус Христос переміг смерть і відкрив нам шлях до вічного життя. Це найважливіша подія в історії християнства, і вона дає нам надію на більш яскраве та благословенне майбутнє.

Коли Ісус був розіп'ятий і покладений у труну, багато учнів були пригнічені та засмучені. Але на третій день після Його смерті Ісус воскрес із мертвих! Це було неймовірним доказом того, що Він був Син Божий і що Його слова були істиною. Ісус переміг смерть і відкрив нам можливість жити вічно в Ньому.

Це неймовірна перемога, тому що смерть - це те, що ми всі маємо зіткнутися у цьому житті. Але завдяки Христу ми можемо мати впевненість у тому, що коли наш час прийде, ми перейдемо у вічне життя разом із Ним. Це дає нам надію та мир у нашій душі, знаючи, що ми не боїмося смерті.

Друзі мої, Пасха нагадує нам про перемогу Христа над смертю і про те, що Він відкрив нам шлях до вічного життя. Давайте живемо з вірою в серці та надією в душі, знаючи, що наше життя у Христі не має кінця. Благословення всім вам і слава Богові!

Передача впевненості у перемозі

Коли ми святкуємо Великдень, ми святкуємо не лише перемогу Ісуса Христа над смертю, але й передачу впевненості у перемозі кожному з нас. Святкування Великодня нагадує нам про те, що ми можемо мати впевненість у перемозі завдяки вірі в Ісуса Христа.

Ми всі знаємо, наскільки важлива впевненість у житті. Без неї ми можемо почуватися слабкими та безпорадними, особливо коли стик...

Любов Бога до світу

Сьогодні я хотів би говорити з вами про те, як Великдень нагадує нам про любов Бога до світу. У цей день ми відзначаємо перемогу Ісуса Христа над смертю, але також Пасха нагадує нам про те, як Бог любить нас.

У Писанні говориться, що "Бог так полюбив світ, що віддав Свого Єдинородного Сина, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав вічне життя" (Івана 3:16). Це пока...

Визволення, яке дає нам Христове Воскресіння

  1. Протягом всього двохтисячолітнього періоду існування, християнство завжди відчувало на собі сильний прес зовнішніх переслідувань. Це і тиск гонінь, і тиск скептицизму, і тиск атеїзму. Уже із самого початку створення Церкви, християнське вчення активно висміювалося.

    Особливий шквал насмішок вилився на догмат воскресіння. Насмішники знаходилися в усі періоди Церкви. Афіня...

Відкидання страху

Дорогі брати і сестри, сьогодні ми говоримо про те, як Великдень допомагає нам відкинути страх і отримати сміливість у нашій вірі та житті. Страх – це природне почуття, яке з'являється у нашому житті і може допомогти нам остерігатися небезпеки та зберегти наше життя. Але надто часто страх стає негативним фактором, який утримує нас від того, щоб жити повним та вільним життям.

Віра у воскресіння: уроки від апостола Хоми

Дорогі брати і сестри у Христі, сьогодні ми відзначаємо свято Великодня, яке є найважливішою подією в християнській історії. Цього дня ми відзначаємо перемогу Христа над смертю та воскресіння Його з мертвих. Віра у воскресіння Христа є наріжним каменем християнської віри, і тому я хотів би розповісти вам про те, як апостол Хома, один із учнів Христа, допомагає нам зрозуміти важливість...

Що означає воскресіння Христа в нашому житті?

  1. Воскресіння Христове – найважливіше послання в нашому житті. Спробуємо ж розглянути його не тільки з богословського та релігійного боку, але і з погляду суспільства і звичайної людини.

    Куди б в житті я не глянув – скрізь підстерігає смерть. І всі ми знаємо, що за нею залишається останнє слово, вона – остаточний переможець. Смерть знає про це, і ми пам&...

Ісус — ідеальне жертовне ягня, яке пролило свою кров, щоб урятувати всіх нас

Дорогі брати і сестри у Христі, хочу сьогодні розповісти про Таємну Вечерю та символічне значення Песаха. Ці події не тільки описують останній вечір Ісуса з учнями, але й мають велике значення для нашої віри.

Виходячи з євангелії, ми знаємо, що Тайна Вечеря відбулася в останній день перед стратою Ісуса. Він зібрався зі своїми учнями, щоб відзначити Песах – єврейське с...

Про те, як Ісус переміг смерть і дав нам спасіння та надію

Друзі, у цей Пасхальний день, я хочу поговорити з вами про те, як Ісус переміг смерть і дав нам спасіння та надію. Це фундаментальна істина християнства, яку ми повинні усвідомити і прийняти в серці, щоб отримати справжнє спасіння.

Коли Ісус помер на хресті, це був не лише фізичний акт убивства, але й духовна жертва, яку Він приніс за наші гріхи. Ісус взяв на себе наші гріх...

Святкування Великодня: радість і надія воскресіння Ісуса Христа

Брати і сестри, цього дня ми зібралися разом, щоб святкувати Великдень, свято воскресіння Ісуса Христа з мертвих. Цей день сповнений радістю та надією, тому що ми знаємо, що воскресіння Христа – це фундаментальна подія нашої віри. Воно підтверджує, що Ісус є Богом у тілі, що прийшов на землю, щоб врятувати нас від гріха і дати нам життя вічне.

Воскресіння Христа є клю...

Сила перетворення

Великдень – це свято воскресіння, яке наповнює наші серця радістю та надією на нове життя. Цього дня ми святкуємо той факт, що Христос воскрес, перемігши смерть та гріх. Це свято, яке нагадує нам про те, що Бог любить нас і бажає дати нам нове життя у Його Сині.

Для мене, Великдень – це час, коли я відчуваю себе настільки близько до Бога, що серце наповнюється в...