Неділя 14 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Подяка за жертву Ісуса

Дорогі брати і сестри, сьогодні ми зібралися тут, щоб відсвяткувати Великдень та оспівувати подяку за жертву Ісуса Христа. Великдень – це час, коли ми згадуємо про жертву, яку вчинив наш Господь і Спаситель для спасіння. Як говориться в Євангелії від Івана: "Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне" (Івана 3:16).

Ми живемо у світі, де часто забуваємо про подяку і наші Божі дари, які ми отримуємо щодня. Ми надто зайняті нашими справами та проблемами, що забуваємо про вічне благодіяння Бога, яке Він подарував нам через жертву Свого Сина. Великдень нагадує нам, що ми повинні бути вдячні за жертву Ісуса і вшанувати її в нашому житті.

Якою ж була ця жертва? Ісус Христос, Бог у плоті, прийняв на Себе гріхи всього світу, щоб ми могли бути очищені та отримати спасіння. Він був розіп'ятий на хресті і пролив Свою кров за нас, щоб ми могли мати вічне життя. Як сказав апостол Павло в Першому посланні до Коринтян: "Бо Христос, наша Пасха, закланий за нас. Отже, святкуватимемо свято не зі старим заквасним хлібом, не з закваскою злості та розпусти, а з опрісноками чистоти та істини" (1 Коринтян 5: 7-8).

Ісус Христос зробив це для нас із любові. Він ніс любов до нас, навіть коли ми були ще грішниками і відкидали Його. Він дав нам надію та можливість розпочати нове життя у Христі. Ця жертва – це доказ Божої любові до нас, і ми маємо бути вдячні за неї щодня.

Як ми можемо висловити подяку за жертву Ісуса? Адже слова та пісні іноді здаються недостатніми. Але є один простий спосіб – прийняти цей дар назавжди у своє життя. Прийняти Ісуса Христа як Спасителя і Царя. Підкоритися Йому, слідувати за Ним і служити Йому. Це найкращий спосіб висловити подяку за те, що Він зробив для нас на хресті.

І коли ми приймаємо Його, коли ми служимо Йому, ми цим підтверджуємо, що Його жертва не пройшла даремно. Ми показуємо, що ми щиро визнаємо цінність Його жертви і готові жити відповідно до Його вчення. Ми стаємо свідками того, що Він зробив на хресті. Ми стаємо світлом для оточуючих, показуємо, що життя у Христі – це шлях до істинної свободи, миру та любові.

Друзі, Великдень – це свято надії, свято життя. Свято, яке нагадує нам про те, що ми можемо знайти нове життя у Христі, що ми можемо бути звільнені від гріха і отримати надію на вічне життя. Це час для вдячності за жертву Ісуса та для прийняття Його у наше життя.

Давайте дозволимо Великодню стати не просто святом із дорогоцінними спогадами про минуле, а й святом, яке нагадує нам про те, що ми можемо розпочати нове життя сьогодні. Нове життя у Христі, нове життя, яке наповнене миром, радістю та любов'ю. Дякуємо Богові за те, що Він дав нам Свого Сина, дякуємо за Його жертву і дякуємо за нове життя, яке ми можемо знайти у Христі. Амінь.

Відкриття нового життя

Коли ми відзначаємо Великдень, ми святкуємо не лише перемогу Ісуса Христа над смертю, але також і відкриття нового життя у Христі. Як говориться в Писанні, "якщо ж хто в Христі, він нове створіння: старе минуло, се, все стало новим" (2 Коринтян 5:17).

Через Великдень Ісус Христос відкрив нам шлях до нового життя. Це нове життя означає, що ми можемо почати жити у спілкуванні...

Воскресіння Ісуса Христа та його значення для нашого життя

Дорогі брати та сестри у Христі! Сьогодні ми зібралися тут, щоб відзначити найважливіше свято для всіх християн – Великдень. Це день, коли ми святкуємо воскресіння Ісуса Христа з мертвих та перемогу над гріхом та смертю. Це день, коли ми відзначаємо нашу надію на вічне життя завдяки вірі у Христа.

Для багатьох з нас Великдень - це просто привід зібратися з сім'єю...

Любов Бога до світу

Сьогодні я хотів би говорити з вами про те, як Великдень нагадує нам про любов Бога до світу. У цей день ми відзначаємо перемогу Ісуса Христа над смертю, але також Пасха нагадує нам про те, як Бог любить нас.

У Писанні говориться, що "Бог так полюбив світ, що віддав Свого Єдинородного Сина, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав вічне життя" (Івана 3:16). Це пока...

Звільнення від гріха

Дорогі брати та сестри! Сьогодні я хочу поговорити з вами про воскресіння Христове, про те, як ця подія звільняє нас від гріха і дозволяє розпочати нове життя у Христі.

Коли ми дивимося на наше життя, ми бачимо, що ми всі грішники. Ми всі робимо помилки та порушуємо Божі заповіді. Але завдяки жертві Ісуса Христа на хресті та Його воскресіння ми можемо отримати звільнен...

Великдень - одне з найсвятіших і найрадісніших свят у нашому житті

Сьогодні ми відзначаємо Великдень - одне з найсвятіших і найрадісніших свят у нашому житті. Це час радості та захоплення, тому що ми відзначаємо воскресіння Ісуса Христа, яке стало перемогою над смертю та гріхом.

Ми віримо в те, що Ісус Христос – це наш Спаситель, і через Його смерть і воскресіння ми можемо отримати прощення гріхів і життя вічне. Воскресіння Ісуса &nd...

Про Великдень у контексті розповіді про розбійника на хресті і як його віра в Христа принесла йому спасіння

Дорогі брати і сестри у Христі! Сьогодні ми зібралися разом, щоб відзначити свято Великодня – день, коли Христос воскрес із мертвих і дарував нам свободу і надію на вічне життя. Але наша проповідь сьогодні буде не тільки про воскресіння, а й прощення гріхів, яке Бог дає нам через віру в Його сина, Ісуса Христа.

Сьогодні я хочу розповісти вам про розбійника на хресті, ...

Віра у воскресіння: уроки від апостола Хоми

Дорогі брати і сестри у Христі, сьогодні ми відзначаємо свято Великодня, яке є найважливішою подією в християнській історії. Цього дня ми відзначаємо перемогу Христа над смертю та воскресіння Його з мертвих. Віра у воскресіння Христа є наріжним каменем християнської віри, і тому я хотів би розповісти вам про те, як апостол Хома, один із учнів Христа, допомагає нам зрозуміти важливість...

Що означає воскресіння Христа в нашому житті?

  1. Воскресіння Христове – найважливіше послання в нашому житті. Спробуємо ж розглянути його не тільки з богословського та релігійного боку, але і з погляду суспільства і звичайної людини.

    Куди б в житті я не глянув – скрізь підстерігає смерть. І всі ми знаємо, що за нею залишається останнє слово, вона – остаточний переможець. Смерть знає про це, і ми пам&...

Свобода і звільнення

Свобода і визволення – це те, що Ісус приніс нам Своєю жертвою на хресті та воскресінням з мертвих. Він звільнив нас від рабства гріха і смерті, щоб ми могли жити в новому житті, сповненому надії та радості. Це нове життя дає нам можливість бути вільними від занепокоєнь та страхів, вільними від порочних звичок та негативних думок.

Ісус навчив нас, що справжня свобода ...

Розгадка таємниці: що означало вираз 'Здійснилося!' Господа Ісуса на хресті?

Фраза "Здійснилося!" ("Τετέλεσται" грецькою) була вимовлена Ісусом Христом на хресті в момент своєї смерті. Ця фраза згадується в Євангелії від Івана, розділ 19, вірш 30: "Коли Ісус, взявши оцет, сказав: досконало! І, нахиливши голову, віддав дух."

Історично, фраза "Здійснилося!" могла означати, що страту Ісуса н...