Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Віра у воскресіння: уроки від апостола Хоми

Дорогі брати і сестри у Христі, сьогодні ми відзначаємо свято Великодня, яке є найважливішою подією в християнській історії. Цього дня ми відзначаємо перемогу Христа над смертю та воскресіння Його з мертвих. Віра у воскресіння Христа є наріжним каменем християнської віри, і тому я хотів би розповісти вам про те, як апостол Хома, один із учнів Христа, допомагає нам зрозуміти важливість віри у воскресіння.

У Євангелії від Івана ми читаємо про те, як апостол Хома не повірив у воскресіння Христа, коли інші апостоли розповідали йому про це. Він сказав: "Якщо не побачу на руках Його ран від цвяхів, і не вкладу пальця мого в місце цвяхів, і не вкладу руки моєї в ребра Його, не повірю" (Ів. 20:25). Але коли Христос з'явився перед ним і закликав його перевірити рани на Його тілі, Тома повірив і сказав: "Господь мій та Бог мій!" (Ів. 20:28)

Що ми можемо отримати з цього уроку? По-перше, ми повинні розуміти, що сумніви у нашій вірі – це нормально та природно. Ми всі можемо відчувати сумніви, особливо коли стикаємося з труднощами та випробуваннями у житті. Але апостол Хома ніколи не відмовлявся від істини та вірності, і ми повинні чинити так само.

По-друге, ми маємо щиро шукати Бога, щоб знайти істину та віру. Апостол Хома знайшов свою віру, бо відкрив своє серце і щиро шукав Христа. Він не боявся ставити запитання та просити докази, але він також не залишався у своїх сумнівах. Натомість він продовжував шукати і знайшов істину.

Нарешті, ми повинні пам'ятати, що віра у воскресіння Христа є основою нашої віри. Без воскресіння немає надії на вічне життя."

У своїй останній зустрічі з учнями перед своїм розп'яттям Ісус обіцяв їм вічне життя і звернув їхню увагу на те, що Він прийшов не тільки для того, щоб дати їм земне життя, але й для того, щоб запропонувати їм життя в суспільстві, яке ніколи не скінчиться. Він сказав: "Я - шлях, істина і життя. Ніхто не приходить до Батька, як тільки через Мене". (Івана 14:6). Воскресіння Христа - це завершальний акт Його земної місії, в якій Він довів, що Він є "шлях, істина і життя". Це акт, який дає нам можливість пізнати Христа і жити разом із Ним вічно.

Історія з апостоло Фомою вчить нас тому, що сумніви у вірі природні і що всі ми можемо зіткнутися з сумнівами. Однак важливо розуміти, що ми можемо здобути віру, якщо відкриємо свої серця для Христа і щиро шукатимемо Його. Якщо ми постійно зростатимемо в нашій вірі, то ми зміцнюватимемося і ставатимемо міцнішими свідками Христа, готовими випробувати свою віру в будь-який момент.

Святкування Великодня нагадує нам про те, що воскресіння Христа є центральним моментом нашої віри. Ми повинні пам'ятати, що через Його воскресіння ми можемо здобути надію на життя вічне і знання того, що у нас є рятівник і володар життя, який з нами завжди. Тому давайте відкрито шукати Христа і рости в нашій вірі, тому ми можемо жити разом з Ним вічно.

Ісус — ідеальне жертовне ягня, яке пролило свою кров, щоб урятувати всіх нас

Дорогі брати і сестри у Христі, хочу сьогодні розповісти про Таємну Вечерю та символічне значення Песаха. Ці події не тільки описують останній вечір Ісуса з учнями, але й мають велике значення для нашої віри.

Виходячи з євангелії, ми знаємо, що Тайна Вечеря відбулася в останній день перед стратою Ісуса. Він зібрався зі своїми учнями, щоб відзначити Песах – єврейське с...

Сила перетворення

Великдень – це свято воскресіння, яке наповнює наші серця радістю та надією на нове життя. Цього дня ми святкуємо той факт, що Христос воскрес, перемігши смерть та гріх. Це свято, яке нагадує нам про те, що Бог любить нас і бажає дати нам нове життя у Його Сині.

Для мене, Великдень – це час, коли я відчуваю себе настільки близько до Бога, що серце наповнюється в...

Воскресіння Христа: джерело надії та нового життя

Дорогі брати та сестри! Сьогодні я хочу говорити з вами про те, що є фундаментальною подією християнської віри – воскресіння Христа.

Воскресіння Христа - це не лише історичний факт, а й жива та актуальна подія, яка має важливе значення для нашого життя сьогодні. Ця подія є джерелом надії та нового життя для всіх віруючих.

Свідчення про воскресіння Христа мі...

Зустріч із воскрешеним Христом може змінити наше життя: Марія Магдалина

Дорогі брати і сестри, сьогодні я хочу розповісти вам про Марію Магдалину, яка є одним із найвизначніших учнів Христа і першою, хто побачив воскресленого Господа. Її життєвий шлях набагато складніший, ніж ми можемо уявити, але вона знайшла справжнє спасіння через Христа і стала прикладом того, як щирий пошук Бога і вірність Христу можуть змінити наше життя.

Марія Магдалина була ...

Про Великдень у контексті розповіді про розбійника на хресті і як його віра в Христа принесла йому спасіння

Дорогі брати і сестри у Христі! Сьогодні ми зібралися разом, щоб відзначити свято Великодня – день, коли Христос воскрес із мертвих і дарував нам свободу і надію на вічне життя. Але наша проповідь сьогодні буде не тільки про воскресіння, а й прощення гріхів, яке Бог дає нам через віру в Його сина, Ісуса Христа.

Сьогодні я хочу розповісти вам про розбійника на хресті, ...

Святкування Великодня: радість і надія воскресіння Ісуса Христа

Брати і сестри, цього дня ми зібралися разом, щоб святкувати Великдень, свято воскресіння Ісуса Христа з мертвих. Цей день сповнений радістю та надією, тому що ми знаємо, що воскресіння Христа – це фундаментальна подія нашої віри. Воно підтверджує, що Ісус є Богом у тілі, що прийшов на землю, щоб врятувати нас від гріха і дати нам життя вічне.

Воскресіння Христа є клю...

Останні слова Ісуса на хресті: вчення про Божу любов і спасіння

Брати і сестри, Великдень – це час святкування воскресіння Христа та нагадування про Божу милість та любов до нас. Але ми не повинні забувати про те, як Ісус закінчив своє земне життя на хресті, здійснивши свій останній акт любові та жертви за наші гріхи. Саме в ці останні миті Ісус вимовив кілька слів, які є ключем до розуміння Божої любові та спасіння.

Перше слово, ...

Воскресіння Ісуса Христа та його значення для нашого життя

Дорогі брати та сестри у Христі! Сьогодні ми зібралися тут, щоб відзначити найважливіше свято для всіх християн – Великдень. Це день, коли ми святкуємо воскресіння Ісуса Христа з мертвих та перемогу над гріхом та смертю. Це день, коли ми відзначаємо нашу надію на вічне життя завдяки вірі у Христа.

Для багатьох з нас Великдень - це просто привід зібратися з сім'єю...

Любов Божа та наша любов до ближнього

Сьогодні ми святкуємо найбільшу подію в історії людства – воскресіння Ісуса Христа. Це свято кохання, надії та воскресіння. Цього дня ми повинні пам'ятати, що Бог любить нас, незважаючи на наші недоліки та гріхи. Він любить нас так сильно, що віддав за нас свого сина, Ісуса Христа, щоб ми могли отримати спасіння та вічне життя.

Але Великдень також нагадує нам про...

Сенс і значення воскресіння Христового

Давайте неначе станемо учасниками тієї події. Можна тільки уявити з яким серцем Марія Магдалина і Марія йшли до місця, куди поклали тіло Сина Божого. Для більшості з нас навіть на підсвідомому рівні здається, що смерть – це остаточна крапка, після якої вже нічого немає. У науці її визначають часто як завершення усього живого, усіх природних біологічних процесів. Багатьом здається, що далі...