Четвер 23 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Різдво ХристовеРіздво Христове


303


Опис

Ця сценка, організована як позакласний захід-конкурс для учнів 4 класу, спрямована на підсилення знань, отриманих на попередніх уроках християнської етики, а також на розвиток творчого мислення, використання знань на практиці та розвиток художніх здібностей дітей. Метою цього заходу є також виховання любові і поваги до Бога, Святого Письма, а також формування бажання бути доброю дитиною Божою.

Сценарій конкурсу включає в себе різні конкурси та завдання, такі як конкурс художників, питання для капітанів команд, інші ігрові моменти і віршоване привітання. Учасники розділені на команди з відповідними назвами і гаслами.

Основна тема конкурсу - Різдво Христове, і він спрямований на поглиблення знань дітей про це свято, біблійні історії та християнські цінності. Учні також розвивають свої творчі та артистичні здібності через конкурс художників, де їм потрібно малювати вертеп.

Цей захід допомагає дітям легко і цікаво вивчати історичні аспекти та релігійні теми, пов'язані з Різдвом, і створює позитивну та веселу атмосферу для навчання.
Подивіться ще цікаве