Понеділок 27 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Українська БібліяУкраїнська Біблія


196


Опис

Українська Біблія, створена спільними зусиллями українських церков об'єднання, є сучасним та загальноприйнятним перекладом Слова Божого. У 1997 році перекладачі під головуванням архимандрита Рафаїла Турконяка завершили переклад Нового Заповіту. Переклад Ветхого Заповіту був завершений у 2007 році. У 2011 році було опубліковано друкований варіант нової Української Біблії.

У цьому перекладі було використано стародавній переклад Ветхого Заповіту, відомий як Септуагінта або LXX (з латинської "70"), який був зроблений на початку нашої ери. Цей переклад має велике значення для багатьох християнських традицій і вважається авторитетним.

Українська Біблія є доступною як друковане видання, а також може бути доступна через різноманітні електронні платформи та додатки для зручного читання на різних пристроях. Вона надає українським християнам можливість ознайомитися зі Словом Божим на рідній мові та глибше зрозуміти його значення та послання.

Якщо вам потрібно отримати доступ до Української Біблії, ви можете знайти її у книжкових магазинах, а також в електронному вигляді на різних платформах та додатках для мобільних пристроїв і комп'ютерів.
Подивіться ще цікаве