Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Колядка - Ніч над Вифлеємом - Христос Народився!

58

Пісні на Різдво

"Ніч над Вифлеємом" - це красива та відома колядка, яка оспівує радісні події Різдва Христового. Ось деякі ключові моменти та теми з цієї колядки:

  1. Образовий опис Різдва: Вірші передають образ ночі над Вифлеємом, де зорі сяють в небі, і сон лагідно лежить над усіма. Описується простий та скромний образ народження Ісуса в бідній стаєнці, що підкреслює покірність Божого народження.

  2. Материнство Марії: Пречиста Діва Марія породжує Сина і сповиває Його в яселках. Це висвітлює тендітність і пречистість моменту народження.

  3. Участь ангелів та зірки: Описується поява ангелів, які співають та величають Бога, і зірка, яка світить над Вифлеємом та приносить новину всьому світові.

  4. Прихід пастирів та вола з ослятком: Пастушки приходять до вертепу з дарами, а волик із ослятком стоять біля Дитятка. Це символізує радість та поклін перед Новонародженим.

  5. Поспішання людей до вертепу: Пастушки, царі, Марія-Мати, а також усі, хто не спить, приносять подарунки та виражають свою любов і поклін перед Христом.

  6. Бажання миру та добра: Поетичне закликання спати Ісусові, щоб він здобув сили для перемоги над злом, і побажання, щоб Христос приносив мир і добро в кожну хату.

  7. Завершення колядки: Заклик до всієї землі співати про народження Христа, та надія, що колядка лунає в небесах.

Ця колядка створює теплу та вдячну атмосферу святкового моменту Різдва, вбираючи в себе радість і важливість цього події для християнської традиції.

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні