Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

У темноті над містом - Не в пишнім царськім домі

98

Пісні на Різдво

У темноті над містом, 
над містом, над містом
Горить зоря провісна
провісна, провісна

ПРИПЕВ: 
Не в пишнім царськім домі,
а в яслах на соломі
Родився наш Спаситель 
Ісус Христос

2 КУПЛЕТ: 
І пастухи приходять, 
приходять, приходять
Дитя в яслах знаходять, 
знаходять, знаходять

3 КУПЛЕТ: 
Давайте всі підемо, 
підемо, підемо
Рожденного знайдемо, 
знайдемо, знайдемо

---

Ця пісня розповідає про різдвяну історію народження Ісуса Христа і включає в себе ключові події та образи, пов'язані з цим святом.

  1. Горить зоря провісна: Зоря провісна символізує особливість та святість цього ночі. Зазвичай в християнській традиції зірка вказує на те, де з'явилося новонароджене Дитя.

  2. Не в пишнім царськім домі: Це посилається на те, що Ісус народився не в розкішному і величному дворці, а в простих яслах на соломі. Це вказівка на скромність та покірність Христа.

  3. Пастухи приходять: Пісня наголошує на тому, що перші свідки народження Ісуса були прості пастухи, які виявили Його в яслах. Це підкреслює ідею, що Христос прийшов для всіх, незалежно від соціального статусу.

  4. Давайте всі підемо: В останньому куплеті пісні закликається всіх йти та знайти новонародженого, що може вказувати на прагнення шукати та приймати Ісуса в своєму житті.

Пісня в цілому передає радісну та благословенну атмосферу Різдва, покликану вшановувати смиренне народження Спасителя та закликати людей об'єднатися у цьому святковому часі.

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні