Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Що робити, якщо на душі тужливо?

Коли зневіряється, віруючі перестають ходити до церкви і віддаляються від інших віруючих. Ви знаєте таких людей? А може, і ви так чинили, коли накочувало зневіру або коли у вас починалася депресія?

Є багато причин того, чому християни, перебуваючи у похмурому, пригніченому стані, перестають ходити до церкви. Можливо, вони збентежені від того, що відповіді на їхні молитви не приходять так швидко, як їм хотілося б. Або, наприклад, їм соромно, що вони досі не можуть вирішити проблеми, з якими мали покінчити вже давно. Вони не хочуть, щоб хтось знав, що досі розбираються зі старими проблемами, тому намагаються не попадатися на очі.

Не дозвольте почуттю збентеження або зневіри позбавити вас спілкування з іншими віруючими. Вам потрібна їхня допомога! Вам потрібна їхня підтримка! Ви потребуєте їхнього підбадьорення! Вам треба почути від них: Давай! Ти зможеш! Ти впораєшся!" Тому Писання каже: «Не залишатимемо зборів своїх, як у деяких звичаїв…» (Євреїв 10:25). Грецьке слово egkatakeipontes - «залишати», складається з трьох слів eg (від грецького ek), що означає; kata - вниз; leipo - позаду. Всі ці три слова разом означають із, вниз, позаду і описують людину, яка перебуває у пригніченому стані, глибокому розпачі, депресії. Можливо, він перебуває в такому стані тому, що йому здається, що всі успішні в житті, а він ні. Або він просто втомився від незмінної боротьби. Яка б не була причина, людина вважає себе покинутою, залишеною,

Коли люди починають почуватися повними невдахами, сатана тут як тут. Він каже їм: «Та залишися сьогодні вдома, не ходи до церкви. Не зв'язуйся з цими віруючими. Хіба тобі хочеться бачити ці задоволені особи? Невже тобі хочеться спілкуватися з ними сьогодні? Залишися краще вдома. Тобі ніхто не потрібний. А Біблію ти можеш почитати й удома!».

Сатана знає, що якщо йому вдасться змусити вас порвати стосунки з іншими віруючими — особливо в той момент, коли ви потребуєте їхньої підтримки та підбадьорення найбільше, — то він зможе вас остаточно придушити. Зрозуміло, ви можете читати Біблію вдома і маєте це робити. Але спілкування з іншими віруючими необхідне кожному християнинові, зокрема й вам. Вони завжди підставлять вам своє плече.

Диявол найменше хоче, щоб ви пішли до церкви, коли почуваєтеся пригніченим. Він знає, що в церкві ви будете перебувати в Божій присутності, що віруючі підбадьорять вас і що, зрештою, ви виберетеся з тієї ями відчаю, в яку він зіштовхнув вас, підбадьоритеся і переможете над ним.

Він спробує умовити вас не піти до церкви, залишитися вдома і зайнятися чимось. Але, друже, навіщо ж відгороджуватися від усіх, якщо найбільше ви зараз потребуєте спілкування та підбадьорення?

Послання до Євреїв 10:25 можна перекласти так:

«Коли ви пригнічені, коли сумуєте, вважаєте себе повним невдахою, тоді не відгороджуйте інших віруючих, як деякі мають звичку…»

Не дозволяйте дияволу вичавити з вас усі соки в момент душевної слабкості. Моя вам порада: коли ви перебуваєте в похмурому, пригніченому стані, то, окрім молитви і читання Божого Слова дому, обов'язково підіть до віруючих, які зможуть зміцнити вас у вірі, підбадьорити та підтримати. Після спілкування з ними ви відчуєте приплив сил та зможете розібратися зі своїми проблемами.

Моя молитва сьогодні.

Господи, допоможи мені не піддаватися зневірі та депресії. Твоє Слово говорить, що спілкування зі святими зміцнить мене, тому, якщо мені буде сумно, допоможи мені відкинути всякі думки про поразку та невдачу та вибратися з дому. Допоможи мені зусиллям волі піти до віруючих. Я знаю, спілкування з ними допоможе мені підбадьоритися, розправити плечі і пройти будь-які труднощі.
В ім'я Ісуса. Амінь.

Моє сповідання цього дня.

Сатана не зможе втримати мене у пригніченому стані. Коли все в житті піде не так і він спробує переконати мене, що я ніколи не покінчу з проблемами, я піду до віруючих, і вони підбадьорять мене. Я не порву з ними стосунки і не перестану ходити до церкви. Я відвідуватиму кожне служіння і щоразу, перебуваючи в Божій присутності разом з іншими віруючими, відчуватиму приплив сил.
З вірою я сповідую це в ім'я Ісуса.

Поміркуйте над цими питаннями.

1. Коли ви пригнічені, до кого ви звертаєтеся за допомогою, підтримкою та підбадьоренням?
2. Чи вдалося дияволу змусити вас відгородитися від інших віруючих?
3. Чому б вам не спілкуватися з християнами частіше, щоб підбадьоритися, зміцнитися духом та подолати труднощі?

Богу треба - ДОВЕРЯТИ

Богу потрібно — ДОВЕРЯТИ у всьому, і якщо Він – НЕ ВИКОНАЄ нашого прохання, значить, так потрібно, Він один знає, що нам — КОРИСНО, а що принесе ШКІДНИК, і коли — Приходить час для — ВИКОНАННЯ наших молитов.

Просіть і дано — буде вам!

Адже, якщо дитина просить у матері, мама зірви мені помідор, а помідори ще зелені, і мати тому не дає, к...

Бог скрізь

Якось авва Віссаріон йшов зі своїм учнем морським берегом. Учень відчув велику спрагу і сказав авві Віссаріону:
— Батьку, мене дуже стомлює спрага.
Старець, помолившись, сказав йому:
— Напийся з моря.
Морська вода стала прісною, і той нею вгамував свою спрагу. Але, напившись, він налив води в посудину з обережності, щоб мати при собі воду, якщо знову по...

БОЖИЙ ШЛЯХ — КРАЩИЙ ШЛЯХ

«Спрагли! йдіть усе до вод; навіть і ви, що не мають срібла, йдіть, купуйте та їжте» (Іс. 55:1).
Коли Бог створив людину і весь тваринний світ, Він створив різну їжу, яка ідеально підходить для кожного виду тварин та їх організму. Корови та кішки, птахи та риби їдять різну їжу. Їжа, створена для кожної тварини, ідеально підходить для оптимального функціонува...

Лагідність та помірність

Плід духу: любов, радість, мир, довготерпіння, доброта, милосердя, віра, лагідність, помірність. - Галатам 5:22–23

Одні вважають, що лагідність є необхідною якістю. Інші вважають, що лагідна людина — це людина слабка, боязка, сором'язлива, невпевнена, замкнута. Друга думка – вкрай помилкова. Лагідність — одна з найсильніших рис характеру, яка за...

До тебе повертається все, що ти говориш і робиш

Батько з маленьким сином йшли через гори. Хлопчик спіткнувся об камінь, впав, боляче вдарився і закричав:

– А-а-а-й!!!

І тут же почув звідкись з-за гори голос, який повторив за ним:

– А-а-а-й!!!

Цікавість перемогла страх, і хлопчик прокричав:

– Хто тут?

І отримав відповідь:

– Хто тут?

Розсерд...

Переведи мене через Йордан

- Розумієш, у житті багато бруду і часто ми самі потрапляємо у погані ситуації чи нас навмисно в них штовхають. Все буває. Буває багато сумного в житті, особливо в молодості, чи не так?
Вона зітхнула з схлипом і похмуро кивнула головою.
- І все б так плачевно й було, якби не знали виходу. Якось потрапивши в яму з брудом можна там і залишитися, а можна видертися і від бр...

Життя складне і мінливе

Життя складне і мінливе. Коли звикаєш до стабільності і
невеликі негаразди здатні призвести до депресії. Чи це є
наслідком недовіри до Бога? Швидше за все так. Чому
християни зневіряються, впадають у депресію і опускають руки?
Адже
не всі переживають те, що випало на долю
апостолів.
Час останній, час поправляти світильники, запасатися
олією свят...

НЕВЕРІЙНИЙ ПРОЦЕС ТВОРЕННЯ

«Не були приховані від Тебе мої кістки, коли я творив був у таємниці, утворювався був у глибині утроби. Зародок мій бачили очі Твої» (Пс. 138:15, 16).
Процес, розроблений Богом, в результаті якого на світ з'являється нова людина, — це, можливо, найдивовижніше диво на планеті. Все починається з руху кількох мільйонів сперматозоїдів фаллопієвими трубами у напрямку...

Істинна мудрість

«Початок мудрості – страх Господній, і пізнання Святого
– розум» (Прип. 9:10).
Що таке мудрість? Що означає бути розумним?
Іноді я думаю, що ми, християни, трохи плутаємось у достатку інформації щодо розумових здібностей. За Біблією мудрість — це не інтелектуальний рівень, її не виміряти отриманими дипломами, так само як розум — це ще...

І буде так

На самому початку книги Буття ми читаємо пророцтво про те, що має статися, про те, що має здійснитися. Форми слова «трапитися» ми зустрічаємо у Біблії багато разів. В одному лише тридцять дев'ятому розділі книги Буття, де описується все, що довелося пережити Йосипу в Єгипті, куди його продали в рабство і де потім він став главою цієї країни, — фраза «і сталося&...