Субота 18 Травень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Двохрічний план читання БібліїДвохрічний план читання Біблії


315


Опис

Хоча набуття знань з Біблії дуже важливе, щоб жити належним чином, ми повинні зрозуміти, що без їх практичного застосування, вони стають безперспективними. Тому найважливіше - це відповідально застосовувати свої знання.

Наша перша відповідальність - це застосовувати наші знання в повсякденному житті та відносинах з іншими людьми. Нам потрібно стежити за своїми діями, щоб переконатися, що ми дійсно втілюємо в життя те, що дізналися з Біблії.

Друга відповідальність - це ділитися своїми знаннями з іншими та допомагати їм застосовувати ці знання. Можна робити це у нашому християнському співтоваристві, або серед друзів та родичів.

Нарешті, ми повинні зосередитися на зростанні в наших знаннях та постійно розвивати нашу віру та духовне життя. Ми можемо шукати нові знання з Біблії та вчасно їх використовувати в нашому житті.

Ірпінська Біблійна Церква протягом багатьох років використовує спільний план для читання Біблії. На протязі наступних двох років, 2021-2022, вони обрали дворічний план, запропонований Д.Карсоном у його книзі "Заради любові Бога". Особливістю цього плану є те, що за два роки вся Біблія буде прочитана, включаючи Новий Заповіт та книгу Псалмів. Кожен день передбачено читати 2 розділи Біблії.

Щоб зробити читання більш зручним, можна скористатися Телеграм ботом @BibleNotesInfo, який щодня висилає запропоновані уривки безпосередньо на ваш мобільний телефон.

Важливо зауважити, що мета плану полягає не в тому, щоб зобов'язувати, або пригнічувати вас до читання, особливо коли ви надто зайняті. Цей "манна-план" дає можливість дочитати за прописаним розкладом, без необхідності наздоганяти відставання. Просто читайте щодня те, що вказано за розкладом.

Завантажити план можна за наступним посиланням:
Подивіться ще цікаве