Неділя 21 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Різдвяні християнські пісні (укр) - Гурт САЛІМ альбом Різдво54

Пісні на Різдво

Альбом "Різдво" від гурту САЛІМ обіцяє принести українську різдвяну радість через християнські пісні, які пронизані вірою та високою духовністю. "Для Ісуса заспіваємо" відкриває альбом, запрошуючи слухачів до вираження поклоніння Ісусові. Пісня "Ой, радуйся земле" пропонує зануритися у святковий настрій та виспівує радість народження Спасителя.

"До ясел яких не прийду" відзначає скромність та покірність перед Ісусовим народженням, а "Перед нами життя" сприймає Різдво як символ нового життя, яке приніс Ісус Христос. "Нова радість стала" розповідає про зміну та світло, яке приносить Різдво. "Вірую в єдиного Бога" є виразом віри та послухання перед Владикою.

"Я несу Христові славу" висловлює глибокий поклін перед Богом, а "Бог Предвічний" звертається до вічних аспектів божественності. "По всьому світу" висловлює те, як Різдво приносить світлу віру в усі куточки планети. "Над Вифлеємом" завершує альбом, розповідаючи про диво народження Христа.

Гурт САЛІМ через цей альбом прагне подарувати слухачам особливий духовний досвід та переживання під час святкування Різдва.

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні