Неділя 21 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Збірка Кращих Українських Колядок та Щедрівок 2023. Різдвяна музика

73

Пісні на Різдво

Ця збірка "Кращих Українських Колядок та Щедрівок 2022" містить різдвяну музику виконану різними українськими виконавцями. Основний акцент у цій збірці робиться на колядках та щедрівках, традиційних українських різдвяних піснях.

Ось список пісень у збірці разом з виконавцями:

 1. "Пречистая Діва" - VAN GOG (ВАН ГОГ)
 2. "Роди, Боже, жито" - Анжеліка Рудницька
 3. "Щедрий вечір" - Роман Рудий
 4. "В Вифлеємі днесь Марія" - Володимир Окілко
 5. "Святий вогонь" - Алла Попова
 6. "Різдвяна" - Іван Попович
 7. "Радіють всі" - Брати-монахи ЧСВВ
 8. "Іде Миколай по землі" - Дмитро Хома
 9. "Йдуть колядники" - Леся Горова
 10. "Різдвяна ніч" - Астрая
 11. "Ангели в небі" - Анастасія Комлікова
 12. "Зоря зійде" - Олена Білоконь

Ця збірка є чудовим способом насолодитися українською різдвяною музикою та настроїтися на святковий дух Різдва. Кожна пісня має своє унікальне виконання та виражає традиційні різдвяні теми і настрій.

---

Ось опис кожної пісні зі збірки "Кращих Українських Колядок та Щедрівок 2022":

 1. "Пречистая Діва" - VAN GOG (ВАН ГОГ): Ця колядка прославляє Пречисту Діву Марію і просить її благословення та покровителів під час Різдва.

 2. "Роди, Боже, жито" - Анжеліка Рудницька: Пісня розповідає про народження Христа та Його божественне походження, а також виражає поклоніння Йому.

 3. "Щедрий вечір" - Роман Рудий: Ця пісня оспівує святковий вечір Різдва та запрошує всіх до святкування і радісних зустрічей з рідними.

 4. "В Вифлеємі днесь Марія" - Володимир Окілко: Пісня розповідає про народження Ісуса Христа в Вифлеємі та про те, як ангели сповіщають про це світу.

 5. "Святий вогонь" - Алла Попова: Ця пісня може відзначати та прославляти святий вогонь Різдва, який символізує світло Христа, прийдення якого світом.

 6. "Різдвяна" - Іван Попович: Пісня розповідає про атмосферу Різдва та радість, яка охоплює серця людей під час цього свята.

 7. "Радіють всі" - Брати-монахи ЧСВВ: Пісня закликає до радості та спільного святкування Різдва в дусі християнської спільноти.

 8. "Іде Миколай по землі" - Дмитро Хома: Ця щедрувальна пісня оспівує прихід святого Миколая та виражає надію на щедрі дарунки.

 9. "Йдуть колядники" - Леся Горова: Пісня відображає традиційний обряд колядування та співання різдвяних пісень.

 10. "Різдвяна ніч" - Астрая: Ця пісня описує ніч Різдва, коли зійшла найясніша зоря, яка світить над народженням Христа.

 11. "Ангели в небі" - Анастасія Комлікова: Пісня розповідає про ангелів, які відзначають народження Христа та сповіщають про це всім.

 12. "Зоря зійде" - Олена Білоконь: Пісня може відзначати зірку, яка засяє в небі під час Різдва, яка символізує народження Спасителя.

Ця збірка представляє різноманітні теми та аспекти різдвяного святкування в Україні, від релігійних моментів до традиційних святкувань та колядування.

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні