Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Різдвяна збірка пісень українською, різдвяні пісні українською 2023

99

Пісні на Різдво

Різдвяна збірка пісень українською мовою 2023 року - це сукупність різдвяних пісень, які дарують святковий настрій та відображають традиції і обряди святкування Різдва Христового в Україні. Ось декілька пісень, які можуть входити до такої збірки.

Ось список різдвяних пісень українською мовою у збірці на Різдво 2023 року:

 1. "Різдвяна" - Андрій Грифель: Ця пісня, виконана Андрієм Грифелем, є святковою композицією, яка відзначає Різдво Христове та виражає радість і віру в цей особливий день.

 2. "Радій, Земля" - Оксана Козунь: Пісня Оксани Козунь пропонує всій Землі радіти і святкувати народження Ісуса Христа.

 3. "Святкуємо Різдво" - Rachel і Rita Shablevskiy: Ця пісня, виконана Rachel і Rita Shablevskiy, сприяє святковому настрою та закликає всіх святкувати Різдво.

 4. "Яскрава зіронька" - ІХТІS-BAND: Пісня "Яскрава зіронька" привертає увагу до важливого символу Різдва - яскравої зірки, яка вказує на народження Христа.

 5. "Тиха ніч, дивна ніч" - PRAISE BAND: Ця пісня відзначає тиху та дивну ніч Різдва, коли народився Спаситель.

 6. "Осанна Богу" - ІХТІS-BAND: Пісня "Осанна Богу" виражає хвалу та славу Господу за народження Ісуса.

 7. "Ой зійшла, зійшла" - Група Мелодія: Ця пісня розповідає про радість та очікування Різдва.

 8. "Радуйтеся усі люди" - Група Мелодія: Пісня "Радуйтеся усі люди" закликає всіх народитися в радості та святковому настрої.

 9. "Колядуй, Україно" - Роман Скорпіон і Юріанна: Ця колядка привносить веселощі та радість до святкування Різдва в українському стилі.

 10. "Добрий вечір тобі, пане господарю" - Тіна Кароль: Виконана Тіною Кароль, ця пісня є традиційною українською колядкою, яка запрошує до святкування та подяки.

 11. "Сяйво різдва" - Лана Демко і дитячий хор: Пісня "Сяйво різдва" висловлює сяйво святкового настрою та радість народження Христа.

 12. "Слава Тобі" - Група Мелодія: Ця пісня славить Господа та виражає подяку за Його благодать та милість.

 13. "Радій Земля" - ІХТІS-BAND: Пісня "Радій Земля" закликає всіх жителів Землі радіти та святкувати Різдво.

 14. "Різдво Приходить до нас" - M. Worship: Ця пісня виражає радість і очікування Різдва, коли Христос приходить до нас.

 15. "Моє Різдво" - Нотки: Пісня "Моє Різдво" виражає особисте сприйняття Різдва та його значення для кожного.

 16. "Чи знала ти Маріє?" - Церква «Спасіння»: Ця пісня поставляє запитання Марії про те, чи вона знала, як великим стане її син, Ісус.

 17. "Небо і Земля нині торжествують" - Уля Лев & Олександр Клименко: Ця пісня привносить радість і торжество до святкування Різдва.

 18. "Пастухи в полях дрімали" - Група Мелодія: Ця пісня розповідає про пригоди пастухів у полонині, які відвідують домівки та співають пісні про Різдво.

 19. "Радуй і співай" - TheEfir: Остання пісня у збірці закликає до радості та співу під час святкування Різдва.

Ця збірка містить різноманітні різдвяні пісні, які допоможуть створити святковий настрій і відзначити Різдво українським способом.

 

 

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні