Неділя 21 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Колядки - Українські колядки на Різдвяні свята - Різдвяна збірка колядок

56

Пісні на Різдво

 

Українські колядки на Різдвяні свята! 
Христос Рождається! Славімо Його!Колядки! Різдвяні Колядки. Збірка гарних українських  колядок.  Українські колядки!  Найпопулярніші різдвяні колядки   Колядки! Новорічна музика! Українські  Популярні Українські Колядки.
Українські різдвяні колядки для новорічного святкового настрою.
 По всьому світу стала новина 00:00 
Різдвяна ніч 03:37
Вставай господарю 06:37
Нова Радість стала, яка не бувала10:09

Ось опис кількох пісень із збірки різдвяних колядок та пісень:

  1. "Стала новина" (00:00): Ця пісня, ім'я якої буквально означає "новина," ймовірно, розповідає про радість та віру в народження Христа. Вона може бути співана з великою енергією та радістю.

  2. "Різдвяна ніч" (03:37): Ця пісня, ймовірно, описує магію і таємничість Різдва в тихий та врочистий спосіб. Вона може мати романтичну атмосферу та висловлювати вдячність за дар життя.

  3. "Вставай господарю" (06:37): Ця пісня, можливо, має веселе та запальне звучання і закликає всіх готуватися до святкування Різдва та гостинно вітати гостей.

  4. "Нова Радість стала, яка не бувала" (10:09): Ця пісня може виражати радість та захоплення перед святкуванням Різдва, оголошуючи, що настане нова радість, яка раніше не відома.

Ці пісні зазвичай є частиною української різдвяної традиції та допомагають створити святкову атмосферу в цей особливий час року. Вони співаються в кругу родини та друзів, а також в церковних обрядах, і вони допомагають відзначити народження Христа.

 

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні