Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Різдво Приходить До Нас - Зиновкина Анастасия

76

Пісні на Різдво

Пісня "Різдво Приходить До Нас", виконана Зиновкиною Анастасією, присвячена Різдву Христовому та виражає радість та віру в це свято.

У першому куплеті співрозповідач зазначає, що всі з нетерпінням очікують цього дивовижного свята. Різдво приносить радість як дорослим, так і дітям. Ангели на небі співають "Алілуя," що символізує радість та світло цього святкового моменту. Різдво — це час, коли народилось Святе Немовля (Ісус Христос).

У другому куплеті співрозповідач наголошує, що всі події відбулися так, як Господь сказав, оскільки Його слова незмінні. Ісус прийшов до нас з небес, щоб принести мир і спасти нас від гріхів.

Приспів виражає радість і щасливий настрій, які супроводжують Різдво. Він також підкреслює, що Різдво — це час народження Спасителя, Його Ім'я Месія.

Третій куплет закликає до подарунків тепла і радості в цей день і підкреслює важливість відчувати Божу любов у своєму серці.

Узагалі, пісня "Різдво Приходить До Нас" відзначає дух Різдва, підкреслюючи важливість миру, щасливих моментів і віри в народження Ісуса Христа.

Теги: Різдво
Категорія: Пісні на Різдво


Схожі християнські пісні