Субота 03 Червень 2023   Українська  /   Русский       Пошук    

Маяк Спасіння - Розкажи про Христа

21

Опис

 

Альбом Розкажи про Христа від гурту Маяк Спасіння - це колекція християнських пісень, що проповідують Ісуса Христа та передають важливі духовні повідомлення. Ці пісні є джерелом благословення, втішають наші серця і наставляють нас за допомогою Духа Святого.

"Життя" відкриває альбом з повідомленням про сутність і значення життя у Христі. Ця пісня надихає нас оцінювати кожен день як дар Божий і жити з довірою до Христа.

"Скільки гине людей" розкриває нам потребу в Христі як нашому Спасителі та рятівнику. Ця пісня втішає нас, нагадуючи, що через віру в Христа ми можемо знайти відповіді та спокій у середині хаосу світу.

"О, як тяжко" виражає нашу потребу в Христі, як нашому пристанищі та опорі. Ця пісня розповідає про те, як Ісус може носити наші тяжкості і надати нам втіху і зцілення.

"Я хочу воспеть" виражає нашу вдячність Богу за Його благодать та милосердя. Ця пісня навчає нас висловлювати нашу любов і пошану Богу через пісню та поклоніння.

"Я вірю прийде" надає нам надію в повернення Ісуса Христа та Його обітницю повернутись. Ця пісня нагадує нам, що незважаючи на виклики життя, ми можемо триматись вірними та вірити в обітницю Христа.

"Прийди до Христа" кличе нас до особистого зустрічі з Христом та спілкування з Ним у молитві та сповіді. Ця пісня нагадує нам, що Христос завжди готовий прийняти нас і дати нам спокій і примирення.

"Ти зміцняйся" підбадьорює нас та нагадує, що Бог надає нам силу та підтримку. Ця пісня втішає нас, що Дух Святий зміцнює нас у наших найтяжчих моментах.

"Однажди я понял" розповідає про досвід особистого обійняння Христом та пізнання Його любові. Ця пісня надихає нас розуміти глибину Божої присутності та наставлень у нашому житті.

"Я вижу Ісуса" переносить нас в сприйняття Божої присутності навколо нас. Ця пісня нагадує нам, що Христос завжди з нами і виявляється в різних аспектах нашого життя.

"Я знаю, що в мирі" викликає нас до активної участі в принесенні миру та любові у світі. Ця пісня надихає нас бути агентами змін та поширювати Божу любов у своєму оточенні.

"Огонь, не гаситься" нагадує нам про живу віру та страсті до Бога, які мають залишатися запаленими в наших серцях. Ця пісня втішає нас, що Божий вогонь в нас ніколи не згасне.

"Стремлюсь достичь" нагадує нам про нашу мету і прагнення до подальшого духовного росту. Ця пісня наставляє нас розширювати нашу віру та просуватися до глибшого спілкування з Богом.

"Не падай духом" надихає нас витримувати випробування та труднощі, знаючи, що Бог з нами і дасть нам силу. Ця пісня втішає нас, що Дух Святий підтримує нас у нашій слабкості.

"Земная долина" переносить нас у реальність, де ми відчуваємо скорботу та випробування. Ця пісня нагадує нам, що Бог знає наші потреби та присутній у всіх наших життєвих обставинах.

"О, наш отець" кличе нас до відносин з Богом як до нашого Отця, який завжди бажає нам добра. Ця пісня втішає нас, що Бог береже нас та провідує нашими кроками.

"Важкі дороги" виражає наше співчуття і підтримку для тих, хто проходить складні випробування та тернисті шляхи. Ця пісня надає нам надію, що Бог є з нами в усіх складних моментах життя.

00:01 — 01. Життя 
04:17 — 02. Скільки гине людей 
09:25 — 03. О, як тяжко 
13:15 — 04. Я хочу воспеть 
18:53 — 05. Я вірю прийде 
23:30 — 06. Прийди до Христа
27:28 — 07. Ти зміцняйся  
30:49 — 08. Однажды я понял
35:09 — 09. Я вижу Ісуса   
40:13 — 10. Я знаю, что в мире 
45:15 — 11. Огонь, не гаситься
50:18 — 12. Стремлюсь достичь 
54:28 — 13. Не падай духом 
57:18 — 14. Земная долина
1:02:14 — 15. О, наш отець 
1:07:24 — 16. Важкі дороги  

 

 

Теги: Маяк Спасіння


Схожі пісні