Неділя 16 Червень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Різдвяна історія про Ісуса для дітей

120"Різдвяна історія" - це мультфільм, який оживляє біблійну історію народження Ісуса Христа та розповідає її українською мовою для дітей та їх батьків.

У мультфільмі Марія - молода і покірна жінка, яка живе у маленькому селі. Новину про народження її сина Ісуса вона отримує від архангела Гавриїла, який являється їй у сні та говорить про Божий план.

Після отримання цієї великої новини Марія відчуває себе обраною і відданою завданню, і вона приймає її з великою радістю та покорою. Вона приймає свою роль як Мати Спасителя та відправляється разом зі своїм обранцем Йосипом у Віфлеєм.

Першими, хто дізнається про народження Божественної дитини, стають пастушки, які ночують у полі. Ангели з'являються перед ними та розповідають про народження Месії. Пастушки відправляються до Віфлеєма, щоб відвідати маленьку дитину та принести їй дари.

Мультфільм підкреслює те, що Бог послав на землю Свого Сина, Ісуса Христа, як знак своєї незайманої любові та милосердя до всього світу. Ісус прийшов, щоб приносити світло, надію, мир та спасіння всім людям. Його народження святкується як Різдво - свято радості та благодаті.

У мультфільмі "Різдвяна історія" діти та дорослі можуть побачити красу та значущість Різдва, розуміючи глибокий сенс цього свята для християнського світу.

Дивитися інші серії