Вівторок 16 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    


Не ВКРАВ, а взяв АВАНСОМ

120У захоплюючому 22-му випуску дитячої християнської вистави "Веселі Каруселі" діти знову потрапляють у цікаву і навчальну пригоду. Цього разу головний герой, маленький Тім, навчається важливому життєвому уроку про чесність і відповідальність.

У середині великого міста, де діяє "Весела Карусель", Тім і його друзі приймають участь у конкурсі, щоб зібрати кошти на благодійний фонд для дітей. Коли вони отримують мету своїх зусиль - велику суму грошей, призначену на будівництво дитячого садочка - Тім потрапляє у спокусу.

Зіткнувшись зі своїми внутрішніми сумнівами, Тім вирішує позичити частину грошей на деякий час, вірячи, що він швидко поверне їх назад. Він вважає, що такий крок не принесе нікому шкоди і допоможе здійснити його мрію про великий виступ на театральній сцені.

Проте, коли Тім згадує про свої обіцянки і розуміє, що не зможе повернути гроші у встановлений термін, він осягає важливу моральну проблему. Чи не варто було б йому бути чесним зі своїми друзями і визнати свою помилку, а не сподіватися на удачу й приховувати правду?

Дивитися інші серії