Четвер 18 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Сієш - Жнеш: Вдячність на святі Жатви в Церкві 'Христос є відповідь

Сьогодні церква  відзначила День Подяки, або свято Жатви. Це щорічне свято святкують тисячі євангельських церков по всьому світу.

На цьому святі церква виражала подяку Богові за всі благословення, які Він надсилав минулого року. Ця подяка охоплює не лише щоденні матеріальні дари, але й духовні. До свята готувалися разом усіми членами церкви: одні прикрашали сцену, інші вправлялися в служінні, треті готували столи з вкуснощами для гостей. До служіння долучилися діти-учні недільної школи. Гості свята слухали виступ на скрипці, спів під акомпанемент бандури і, звісно, проповідь Божого Слова.

Пастор Тарас Сень пояснив, що християни традиційно святкують свято Жатви восени, коли зібраний врожай. Члени церкви приносять вирощені овочі та фрукти в дім молитви, дякуючи Богу за Його догляд і щедрі дари. Однак у святі Урожаю є й духовне значення. У Біблії Жатва символізує підведення підсумків жницею – Ісусом Христом, коли "Він очистить гумно Своє і зібере пшеницю Свою в житницю, а солому згорить вогнем невгасимим" (Матф.3:11-12).

Свято Жатви нагадує нам, що подяка і хвала – це потужна зброя, яка дана християнам. В моменти духовного тиску і труднощів важливо виявити ще більше слави Богові, бути наповненими Святим Духом і більше молитися. Тоді Бог відповідатиме на прохання, змінюватиме обставини, надаватиме силу подолати всі труднощі та перешкоди.

Сатана намагається поширювати зло, і тому важливо молитися за своїх дітей, рідних і друзів, щоб вони не віддалені від Бога.

В кінці віків настане Жатва, коли Ісус очистить і зібере своїх вірних, а солому відкине. Кожна людина має задуматися, де вона опиниться в цей час – серед пшениці чи серед соломи?

Віра в Ісуса, покора Божому Слову – ось що надає нам вагу на вагах Божих і робить нас гідними вічного життя.

 

02.09.2023

Осінній Врожай Душ: Образ Жатви та День Подяки в Християнстві

Жатва в християнському контексті несе в собі глибокий символізм, який можна поєднати з осінню, Днем Подяки та образами плевелі і смоковниці.

Осінь є періодом, коли природа підготовлюється до зими, збираючи останні плоди своєї роботи. Це напомінання про вічний цикл життя, аналогія з жатвою, де люди збирають плоди своєї праці. У християнстві осінь може відображати етап, коли віряни обду...

Значимість подяки

Свято Жатви дійсно може надати нам прекрасну нагоду для роздумів про благодарність. Це свято пов'язане з урожаєм, який ми збираємо після важкої праці, і який є великим благословінням від Бога. Ми повинні бути вдячними за те, що ми можемо отримувати поживні продукти з нашої землі, яку Бог створив для нашої користі.

Але благодарність повинна бути нашим стилем життя, а не тільки під час св...

Про духовний зміст свята Жатви

У нашій церкві відбулося свято Жатви, яке іноді називають Днем подяки. Підставою для цього свята є Біблія, зокрема 23 глава Книги Вихід, де Бог встановлює його для свого народу. Під час цього свята віруючі висловлюють подяку Господу за врожай, за всі матеріальні та духовні блага, які Він надає.

Однак слово "жатва" в Біблії має не лише буквальне значення, а й символічне, духо...

Духовне значення Свята Жнив

Знамените прислів'я "Що посіє людина, те й пожне" (Послання до Галатів 6:7) має важливий сенс не лише у фізичному, але й у духовному аспекті. Ця мудрість закликає нас розмірковувати про сіяні наші дії, сповнені добра, любові та співчуття, оскільки ці риси є важливими для нашого суспільства.

Пророк Єремія висловив думку, що "Минули жнива, скінчилося літо, а ми не вря...

Приносити плоди: Значення та виклики

Поговоримо про важливу тему, яка має велике значення для нашого християнського життя - це тема приношення плодів у служінні Богу. Наша основа для роздумів сьогодні - це роздуми над історією смоковниці з Святого Письма.

----------

Шумить смоква зеленим листям гордо. І пишною верхівкою до неба підіймаючись, Тріпоче листями і хвалиться собою: "Я - пишная, зеленая і гарная&...

Християнська Жнива та вічні цінності

Поговоримо про тему, яка є особливо важливою для нашого духовного життя - "Християнська житню жнива та вічні цінності". У нашому житті є багато різних справ і забот, але час летить, і ми маємо завжди пам'ятати про вічність та духовні цінності.

Вже літо пройшло, і прийшла пора жнів. У нашому вірі жнива є символом важливої події - часу, коли ми збираємо те, що посіяли. Спо...

Старозавітнє Свято Жнив

У минулому, в Старому Завіті, існує цікава історія свята, відомого як Свято Жнив. Це свято було своєрідним вшануванням перших плодів, які євреї збирали з поля та приносили як подяку Богові.

Можна пригадати історію, що зустрічаємо у Старому Завіті, про братів Каїна і Авеля, які принесли свої дари Богові. Авель приносив перші плоди свого стада, а Каїн - плоди своєї землі (Бут. 4:3-4). О...

Символіка Жатви в Християнстві: Врожай Душ та Спасіння

Жатва, як символ, в християнському контексті, включає в себе декілька важливих аспектів:

  1. Активна участь: Жатва нагадує християнам про необхідність активної участі у служінні та місії. Подібно до того, як жниварі збирають врожай, християни закликані віддавати своє час, зусилля та таланти на поширення Христового вчення та служіння іншим.

  2. ...

Свято жатви: традиції та значення в різних культурах

Праздник жатви – це свято, яке виникло ще в стародавні часи Ветхого Завіту. Після збору врожаю ізраїльтяни висловлювали свою подяку Богу за багатий врожай, і це було одним із головних свят, встановлених Богом для свого народу. За словами Святого Письма: «Святкуйте свято жатви врожаю свого, з того, що посіяли на полі, та свято збирання плодів на кінець року, коли ти здіймаєш свою роб...

Проповідь на День подяки - ЖНИВА НАСТАНУТЬ

          Відкриємо книгу Буття 8-й розділ 22-й вірш: «Надалі, поки існуватимеземля, сівба і жнива, холоднеча і спека, літо і весна, день і ніч не перестануть».

Ось чому є спека і холод, сівба і жнива, літо і весна, день і ніч – тому що Бог сказав, що так буде, допоки існуватиме земля! Ми ж закцент...