Понеділок 15 Квітень 2024   Українська  /   Русский       Пошук    

Вознесіння

Сорок днів прожив Господь Ісус Христос на землі після Свого воскресіння з мертвих. Весь цей час Він давав настанови Своїм учням і говорив до них:

– Ідіть по всій землі, хрестіть людей і вчіть вірувати в Бога Отця, Бога Сина і Бога Святого Духа.

У сороковий день Господь вийшов із учнями на гору Олеонську, попрощався з ними та благословив їх. Потім, потроху віддаляючись, Він почав підніматися до неба все вище і вище і нарешті зовсім зник за хмарами. Він піднявся до Бога Отця на Небо.

Біблія в оповіданнях для дітей

 

Не подумайте, однак, що якщо Христос піднявся на Небо, Його більше немає в нас на землі. Ні, Він одночасно може бути і на Небі, і на землі. Він… всюдисущий… Він скрізь присутній невидимо. На найвищих горах, у дрімучому лісі, у темній, глибокій копальні під землею – скрізь Господь, де тільки є люблячі Його люди.

І зараз Він з любов'ю дивиться і благословляє вас; Він радіє, що ви любите Його та охоче читаєте розповіді про Його життя на землі. Так Ісус Христос піднявся на Небо.

Учні та апостоли вклонилися Господу та Вчителю і довго стояли на горі, і, зачаровані цим чудовим видовищем, продовжували дивитись на небо.